Подання

Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх матеріалів необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Вимоги до подання

Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.
  • Це подання раніше не було опубліковане і не надсилалося на розгляд до редакцій інших журналів (або вкажіть пояснення у коментарях для редактора).
  • Файл подання є документом у форматі Microsoft Word, OpenOffice, RTF або WordPerfect.
  • Веб-посилання у тексті супроводжуються повними коректними адресами URL.
  • Текст набраний 12-м розміром кеглю з одинарним міжрядковим інтервалом; авторські акценти виділені курсивом, а не підкресленням (всюди, крім адрес URL); всі ілюстрації, графіки та таблиці розміщені безпосередньо у тексті, там, де вони повинні бути за змістом (а не у кінці документу).
  • Текст відповідає вимогам щодо стилістики та бібліографії, викладеним у Керівництві для авторів розділу "Про журнал".

Статті

Політика розділу за замовчуванням

Положення про конфіденційність

Подані до наукового журналу рукописи рецензуються з урахуванням конфіденційності авторів, а автори довіряють редакції результати своєї наукової роботи. Імена та адреси електронної пошти, введені на сайті цього журналу, будуть використані виключно для цілей, визначених цим журналом, і не будуть використані для будь-яких інших цілей або надані іншим особам і організаціям. Рецензенти забезпечують права авторів щодо непорушення конфіденційності в разі розкриття особистих і наукових відомостей у ході рецензування рукописів.

Рецензії не публікуються й не оприлюднюються іншим чином без згоди рецензента, автора та редактора. Рецензенти, у свою чергу, користуються правом на конфіденційність, що підтримується редактором, їх особисті дані не повідомляються авторам та іншим особам.

Автори мають ознайомитися із заявою конфіденційності журналу перед тим, як подати рукопис.