ПРОБЛЕМИ РОЗПОДІЛУ РЕСУРСІВ ОБСЛУГОВУВАННЯ СЛАЙСІВ У МЕРЕЖАХ 5G

Автор(и)

  • Марія Скулиш Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
  • Д. Б. Запорожець Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Ключові слова:

телекомунікаційна система, амплітудно-маніпульований сигнал, передача даних

Анотація

У статті розглядаються модель мережевої інфраструктури для мікро операторів. Пропонується механізм DTBFR, який використовує теорію дерева рішень як основу для прийняття рішення про трафік на основі SDN. Функції, що розгортаються регіональною службою мікро-оператора, можуть ефективно зменшити навантаження на центр обробки даних в Інтернеті і підвищити швидкість розвитку крайової обчислювальної служби в майбутній мережі 5G. У цій статті описуються технології SDN та NFV, як основа та поєднує технології потокової та тунельної мережевих технологій для створення моделі мережевої інфраструктури для MSO за допомогою механізму інтелектуальної міграції. Ця модель дозволяє користувачам різних мікро операторів підключитися за допомогою технології тунелювання, а потім здійснити швидке мережеве з’єднання для ефективного вдосконалення взаємодії з мережею, у той час, як збалансувати навантаження між усіма вузлами даної мережі. Для задоволення потреб регіонального сервісу мікрооператорів у цій статті пропонується механізм DTBFR, який використовує теорію дерева рішень, як основу для прийняття рішень щодо дорожнього руху на основі SDN. Як розподіл та контроль навантаження на вузли ми використовуємо метод зрізів, що працюють разом у існуючій зовнішній інфраструктурі телекомунікацій, що забезпечує автоматичний розподіл телекомунікаційних та обчислювальних ресурсів системи залежно від навантаження та дозволяє вирішити проблему пікових навантажень і простоїв. Цей метод автоматичного балансування навантаження телекомунікаційних вузлів («розумна міграція») не дозволяє перевантажувати один вузол та простої іншого вузла. Функції, які використовує регіональний сервіс мікрооператорів, можуть ефективно знизити навантаження на центр обробки даних в Інтернеті та прискорити розвиток регіональної комп’ютерної служби в майбутній мережі 5G. А ме¬тод «розумної міграції» дозволить раціонально використовувати мережеві ресурси.

Опубліковано

2021-09-15

Як цитувати

Скулиш, М., & Запорожець, Д. Б. (2021). ПРОБЛЕМИ РОЗПОДІЛУ РЕСУРСІВ ОБСЛУГОВУВАННЯ СЛАЙСІВ У МЕРЕЖАХ 5G. Вісник Університету «Україна» Серія Інформатика, обчислювальна техніка та кібернетика, 2(23). вилучено із https://visn-it.uu.edu.ua/index.php/visn-icct/article/view/43